onLayer

Yeni Jenerasyon Veri Merkezi Kontrol Paneli

VeriTeknik tarafından tasarlanmış, altyapısında Cisco Flexible Netflow kullanan yeni jenerasyon Hosting Kontrol Panelidir. Network üzerinde muazzam kontrolü sayesinde, kullanıcıları Brute Force, DoS, DDoS ve diğer normal olmayan saldırılardan korumaktadır. Flexible Netflow ile sistem IP, VLAN ya da Port bazında detaylı veri analizi yapabilmekte, müşteri sunucusunun normal olmayan faaliyetlerinde müşteriyi uyarabilmektedir. Hazır uyarı betiklerinin yanı sıra, müşteriler de kendi uyarı kurallarını yazabilmekte, IP, Byte, syn cookie ve diğer TCP bayrakları ile analizler yapabilmektedir.

İhtiyaçlarımızı karşılayacak bir kontrol paneli arayışı içindeydik, müşteri talepleri nedeniyle sayısız olasılığa uygun yeni bir kontrol paneli gerekiyordu. Böyle bir panel bulamayınca kendimiz programlamaya başladık.

Sisteme entegre DNS ve e-posta sunucuları sayesinde müşterilerimiz bu servisleri kendi sunucularına kurmadan, sadece web ve kendi özel uygulamalarını sunucularında barındırabilmektedir. Bu şekilde kaynak tasarrufu ile sistemler hem daha güvenli hem de performanslı olmaktadır.

Çok Markalı Altyapı

Bayilerimiz için özel tasarladığımız arayüz sayesinde, sadece bir CNAME kaydı ve bir logo ile kurulumu tamamlayıp satış yapmaya başlayabiliyorlar.

Sistem temelinde IPv6 desteği ile kurulmuştur, IPv6 üzerinden WEB, e-posta ve DNS gibi hizmetleri verebilmektedir. Bunun yanı sıra alan adı ve SSL sertifikası alımı bulunmaktadır.

SMILAR ITEMS