Referanslar

2012 yılından bu yana VeriTeknik ile çalışmaktayız. VeriTeknik'ten ve mükemmel müşteri desteğinden çok memnunuz.

Jonas Ramsin - Bilgi İşlem Yöneticisi Apica

Felaket Kurtarma Projesi kapsamında (Kurumumuza ait verilerimizin yedeklenmesine yönelik) yapılan araştırmada bir çok ürünü ve firmayı inceleme fırsatımız oldu. Bu inceleme ve araştırmalar sonucunda görüşmeler yaptığımız; Müşteriye Özel çözümleri ve aynı zamanda bir Veri Merkezi işletiyor olmaları sebebiyle de VeriTeknik Bilişim, Basın ve Yayın Ltd. Şti.'nin ön plana çıktığını gördük. Yapılan ihalenin de bu firmada kalması sonucu, tasarlanan haliyle proje hayata geçirilmiş ve yaklaşık bir yıldır başarılı bir şekilde sürdürülmektedir. Bu süreçte firmanın teknik müdahalelerdeki becerileri ve firmaya ait Veri Merkezinin PCI-DSS güvenlik onayı alması bizleri doğru tercih yaptığımız konusunda ayrıca sevindirmiştir.

Aydın Demirci - Önceki Bilişim Teknolojileri Müdürü TP PETROL DAĞITIM A.Ş.

VeriTeknik, müşterilerinin taleplerini zamanında yerine getiren, ilgili ve sıkı çalışan bir Sunucu Merkezi. VeriTeknik müşterilerine gerçekten önem veriyor ve tüm sunucuların kararlı durumda kalmasını sağlayarak harika iş çıkarıyor. Sunucu ihtiyaçlarınız için VeriTeknik'i kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Michael Xu Oasis Games

2004 yılından bu yana VeriTeknik ile çalışıyorum. Uptime her zaman en yüksekte ve bizden kaynaklı teknik sorunlar dahil, oluşan sorunlar hiçbir zaman çözümsüz kalmadı. Yüksek bilgi birikimli , çalışanları özenli, konusunda uzman, yaptığı işe değer veren bir kuruluş. VeriTeknik ile daha uzun yıllar birlikte çalışmayı hedefliyorum. İşinizin en iyisi olduğunuz için sizi tebrik ediyorum.

Mehmet Ali Demirci - Genel Müdür SunucuPark