Markalar

 • QuadReport

  QuadReport raporlama sistemi ile kendi rapor ve kokpitlerinizi yazılım bilgisine ihtiyaç duymadan kendiniz de tasarlayabilirsiniz. QuadReport’un eşsiz tasarım ekranında herşey sadece sürükle – bırak ile tasarlanabilmektedir. En karışık veritabanı sorgularını bile sadece farenizi kullanarak hazıryabilirsiniz.

 • QuadProtect

  QuadProtect ile dosyalarınız hiç olmadığı kadar güvendedir. QuadProtect sistemine eklenen dosyalar hiçbir şekilde silinemez ve değiştirilemez. Sistem yöneticisi dâhil hiçbir kullanıcı dosyalarınızı gerçek anlamda silemezler, sadece kendi ekranlarında görünmez hale getirirler.

 • e.guardo Smart Defender

  e.guardo Smart Defender, VeriTenik Mühendisleri tarafından geliştirilmiş, %100 yerli bir yazılımdır. Ağ üzerinde çalışan birçok servisin güvenliğini sağlamak amacıyla geliştirilmiş bir güvenlik ve saldırı algılama yazılımıdır. Genel olarak, servislerin olay günlüklerini anlık olarak izleyerek, bunlara karşı güvenlik duvarı üzerinde otomatik kurallar oluşturur ve bu sayede saldırganların sisteminize sızmasını engeller.

 • Rescuever

  VeriTeknik, Ankara Sunucu Merkezinde bir çok kurum ve kuruluşa Felaket Yedeklemesi Hizmeti vermektedir. Rescuever adındaki bu hizmetimizin tüm yazılımları uzman VeriTeknik Mühendisleri tarafından tasarlanmakta, Türkiye koşullarına uygun, müşteri talepleri doğrultusunda arşivleme ve veri koruması da dahil olmak üzere bir çok özelliği barındırmaktadır.

 • RackDC

  RackDC, VeriTeknik Bilişim'in Bulut Hizmetlerini sunduğu tescilli markasıdır. 2011 yılında kurulan servis, bir çok kurumsal firmaya yüksek kalitede bulut hizmetleri sunmaktadır.

 • plugged.in

  VeriTeknik Mühendisleri ve Teknik ekibinin sıkça karşılaştığı problemlerin çözümlerini plugged.in adlı sitemizde sunmaktayız. Ağ, Programlama Dilleri, sunucu yazılımları ve diğer ilgili konulara yer verilmiştir. Sitenin dili İngilizce'dir.

 • ip6tools

  Tarayıcınızın ve Web sitenizin IPv6 ve IPv4 bağlantısını test edebilmeniz için geliştirilmiş online bir araçtır.